Дубълът на Левски с драматична победа над Балкан

Левски II стигна до успех с 3:2 при визитата си на Балкан в Ботевград, в среща от 32-ия кръг на Югозападната Трета лига.

Гостите поведоха с 0:2 след попадения на Дейвид Михалев с глава в 5-ата минута и гол на Преслав Бачев седем минути по-късно.Последният излезе на перфектна позиция и не сгреши останал почти сам срещу вратаря.До почивката нямаше повече голове, но след това Балкан намери сили да изравни до 2:2.

В 54-ата минута останал сам срещу вратаря Дейвид Йорданов намали, а Валдемар Лашков изравни пет минути след това със силен удар от наказателното поле.Все пак обаче гостите вкараха трето попадение чрез Кристиян Йовов, който засече хубаво центриране на близката греда в 86-ата минута с глава и реализира.

След този мач Балкан е 6-и с 45 точки, докато дубълът на Левски е 8-и с 43 точки.

Снимка: Botevgrad.com